Chmielno

ChmielnoAgroturystyka, wakacje, noclegi Chmielno
Wczasy Chmielno – miejscowość cieszy się popularnością głownie ze względu na walory krajoznawczych i umiejscowienie w samym sercu zielonych Kaszub.

Niewątpliwie największym atutem tej miejscowości są przepiękne krajobrazy i bliskość natury, której można doświadczyć na wyciągnięcie ręki.

Chmielno to miejscowość ciesząca się bardzo dobrą opinią, zamieszkują ją bowiem ludzie pracowici, religijni i bardzo gościnni, którzy wszystkich turystów traktują po przyjacielsku.

Gmina Chmielno usytuowana jest w środkowej części województwa pomorskiego. Do dziś uznawana jest za najmniejszą gminę powiatu kartuskiego.

Przepiękne, malownicze krajobrazy są znakiem charakterystycznym tej gminy, jak i zresztą całym Kaszub, które rok rocznie zachęcają do odwiedzin ludzi z przeróżnych zakątków kraju, a także zagranicy. Niemalże cały obszar gminy znajduje się w granicach Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, terenu prawnie chronionego, na którym znaleźć można niespotykane gatunki roślin.

Agroturystyka Chmielno nad jeziorem – w Chmielnie intensywnie rozwija się turystyka, a sprzyjają temu z pewnością atrakcyjne trasy rowerowe, zahaczające do zwiedzania zabytki i niespotykane nigdzie indziej miejsca. Zapraszamy – wczasy Chmielno.

Gmina ta charakteryzuje się także dostępem do wielu jezior, a przy tym zachęca do uprawiania sportów wodnych, takich jak: żeglarstwo, kajakarstwo, surfing czy też wędkarstwo, które w tych rejonach jest wyjątkowo owocne.
Chmielno to stolica gminy. Stanowi zatem swoiste zagłębie turystyczne Kaszub. Znaleźć można tam wspaniałe ośrodki wypoczynkowe, a także wiele prywatnych domów wakacyjnych wyposażonych we wszystkie niezbędne do życia przybory. Kaszubska kuchnia, niezwykle smaczna i domowa przyciąga całe rzesze wakacyjnych gości, którzy w prywatnych kwaterach, czy też miejscowych restauracjach mogą raczyć się przysmakami z regionu.

Wakacje Chmielno – miejscowość uznano za najbardziej atrakcyjną turystycznie do 4 tys. mieszkańców i nie bez powodu nazwano ją „Perełką Pomorza”. Położona w okolicy pięknych jezior i czystych, zielonych lasów cieszy się niesłabnącą sławą i zaprasza turystów na niezapomniane wakacje. Kwatery i tanie pokoje Chmielno – zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty – tanie noclegi Chmielno nad jeziorem.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy komfortowe i tanie noclegi Chmielno (noclegi na Kaszubach) – blisko Kościerzyna i Kartuzy. Pokoje Chmielno czekają na Państwa przez cały rok. W szczególności zapraszamy na urlop, wczasy w pomorskim, wakacje w Chmielnie – agroturystyka Kartuzy Kaszuby. Oferujemy także domek do wynajęcia oraz pokoje dla pracowników (pokoje pracownicze dla pracowników firm – tanie kwatery Chmielno).